Centrum Zdrowia i Urody DAR

ZDEJMOWANIE KLĄTW I MASAŻE LEcznicze

Centrum Zdrowia i Urody DAR

Zdejmowanie klątw
masaże lecznicze

Bioenergoterapia

W zabiegach bioenergoterapii stosujemy własny, wypracowany system diagnozy i terapii, polegający na lokalizacji zaburzeń energetycznych i ich usunięciu.
Terapia obejmuje zlikwidowanie tych zaburzeń poprzez oczyszczenie, doenergetyzowanie, usprawnienie przepływu energii oraz zrównoważenie energetyczne.

Jednakże, samo zlokalizowanie zaburzeń energetycznych nie wystarcza, aby zlikwidować proces chorobowy. W tym celu potrzebne jest dotarcie głębiej, do samego źródła przyczyn i następujących po nich skutków.

Trzeba znaleźć przyczynę choroby, która może być umiejscowiona w czakramach, meridianach, lub znajdować się na poziomie któregoś z ciał subtelnych.

Realizacja tych działań doprowadza do zrównoważenia energii na wszystkich poziomach wibracji i osiągnięcie homeostazy, czyli powrotu do zdrowia.

Zabiegi są przeprowadzane przez dyplomowaną bioenergoterapeutkę, z ponad 20-to letnim doświadczeniem, bezpośrednio z udziałem pacjenta w gabinecie, lub na jego życzenie, na odległość.

W tym celu pacjentów chętnych do przeprowadzenia zabiegu na odległość, prosimy o przesłanie swoich danych wg zestawienia:

  1. Imię i Nazwisko
  2. Data urodzenia
  3. Zdjęcie
  4. Miasto zamieszkania

W naszych zabiegach stosujemy nowe metody odpowiadające Energiom XXI Wieku
oraz Aktualnej Sytuacji Energetycznej Ziemi.

ADRES

Centrum Zdrowia i Urody DAR
ul. Targowa 36/18
03-733 Warszawa
mazowieckie, Polska

TELEFONY

daruzdrawiania@tlen.pl
daruzdrawiania@wp.pl
+48 516-230-500

DAR UZDRAWIANIA