Full 1
Centrum Zdrowia i Urody
DAR
Full 1
Full 1
Centrum Zdrowia i Urody
DAR
Full 1
Full 1
Centrum Zdrowia i Urody
DAR
Full 1
Full 1
Centrum Zdrowia i Urody
DAR
Full 1
previous arrow
next arrow

Bioenergoterapia

W zabiegach bioenergoterapii stosujemy własny, wypracowany system diagnozy i terapii, polegający na lokalizacji zaburzeń energetycznych i ich usunięciu.
Terapia obejmuje zlikwidowanie tych zaburzeń poprzez oczyszczenie, doenergetyzowanie, usprawnienie przepływu energii oraz zrównoważenie energetyczne.

Jednakże, samo zlokalizowanie zaburzeń energetycznych nie wystarcza, aby zlikwidować proces chorobowy. W tym celu potrzebne jest dotarcie głębiej, do samego źródła przyczyn i następujących po nich skutków.

Trzeba znaleźć przyczynę choroby, która może być umiejscowiona w czakramach, meridianach, lub znajdować się na poziomie któregoś z ciał subtelnych.

Realizacja tych działań doprowadza do zrównoważenia energii na wszystkich poziomach wibracji i osiągnięcie homeostazy, czyli powrotu do zdrowia.

Zabiegi są przeprowadzane przez dyplomowaną bioenergoterapeutkę, z ponad 20-to letnim doświadczeniem, bezpośrednio z udziałem pacjenta w gabinecie, lub na jego życzenie, na odległość.

W tym celu pacjentów chętnych do przeprowadzenia zabiegu na odległość, prosimy o przesłanie swoich danych wg zestawienia:

  1. Imię i Nazwisko
  2. Data urodzenia
  3. Zdjęcie
  4. Miasto zamieszkania

W naszych zabiegach stosujemy nowe metody odpowiadające Energiom XXI Wieku oraz Aktualnej Sytuacji Energetycznej Ziemi.

Statyczna nakladka

Dane Kontaktowe:

Centrum Zdrowia i Urody DAR

ul. Targowa 36/18

03-733 Warszawa

mazowieckie, Polska

Telefon:
22 670-07-29

+48 516-230-500

E-mail:

daruzdrawiania@tlen.pl

daruzdrawiania@wp.pl

© 2022 DAR UZDRAWIANIA